Trio důvodů, proč není zákaz nákupů pro Real pohromou

Někdy přichází nejlepší dary v ošklivých obalech. To však nemění nic na obsahu, neboť po odstranění ulity nalezne obdarovaný štěstí a úsměv na tváři. Podobný osud potkal i Barcelonu, kterou však zákaz nákupu nových posil nikterak nepoložil a v minulé sezóně byla suverénní. Podívejme se na trio důvodů, proč tento zákaz nemusí být ani pro Real pohromou.

Trio důvodů, proč není zákaz nákupů pro Real pohromou
Nejlepší sestava La Ligy po půlce sezóny? 2 obří hvězdy chybí

3) Konec bezohledného zacházení


Pokud se dá ukázat na jeden klub, který bezohledně nakupuje a prodává hráče, pak je to právě Real Madrid. Španělský gigant si nikdy hráčů příliš nevážil a bral je jen jako dělníky, proto nyní musí na rok přehodnotit svou politiku a o své ovečky se více starat. Současný kádr je dosti kvalitní a široký a bez zbytečného zasahování budou mít hráči větší důvěru v sebe sama.

[break]
Pětice útočníků, kteří v brzké době opustí Serii A

2) Záruka pro Navase


Bílý balet se chtěl kostarického reprezentačního brankáře v létě zbavit, ale k přestupu nakonec vinou byrokracie nedošlo. Navas dostal šanci během podzimu a prokázal, že i on může být jedničkou týmu a předvádět stabilní výkony. I tak mluvil Real o zájmu o Davida De Geu, ale v tomto případě ho nebude moci pořídit a bude se muset spolehnout na výkony devětadvacetiletého brankáře.

[break]
Wengerovy lednové lovy: kdo posílí Arsenal?

1) Šance pro mládí


Real Madrid má stejně jako Barcelona bohatou mládežnickou školu, ze které lze brát hráče po desítkách. Vedení však často vsázelo na osvědčené tváře a mladé většinou pouštělo do světa. Nyní se Real může spolehnout na své zálohy a pokusit se stvořit nové hvězdy, které si šanci zaslouží a budou o ní zcela jistě bojovat na sto procent.

Dominantní hvězdy Bundesligy, kterým patří budoucnost