Mladé pušky Bílého baletu, které může Zidane použít

Real Madrid byl ve čtvrtek potrestán ročník zákazem nákupu nových hráčů. Pro klub tak velkého formátu to je jistě zásah do dlouhodobých plánů, ale při tak širokém kádru by neměl nastat velký problém. Nový kouč Zinedine Zidane může směle sáhnout do B-týmu a dát šanci mladým perspektivním hráčům, kteří si říkají o vyzkoušení mezi elitou.

Mladé pušky Bílého baletu, které může Zidane použít
Nejlepší sestava La Ligy po půlce sezóny? 2 obří hvězdy chybí

3) Martin Odegaard


Norský talent je považován za jednoho z největších hráčů, kterému by měla patřit budoucnost. Sedmnáctiletý záložník přišel v lednu minulého roku ze Stromsgodsetu a byl přeřazen do B-týmu, kde měl tu možnost spolupracovat se Zidanem. Několikrát se mluvilo o možném hostování, aby nabral zkušenosti, ale Bílý balet ho nikam nepustil. Nyní by mohl ukázat, co se v něm skrývá.

[break]
Pětice útočníků, kteří v brzké době opustí Serii A

2) Marcos Asenio


V současné době je devatenáctileté křídlo na hostování v Espanyolu, ale Real si ho může stáhnout zpět na Santiago Brnabeu. O tomto tahu nasvědčuje i fakt, že se ve španělské metropoli spekuluje o odchodu Toniho Kroose. Asenio má skvělou techniku a většinou v souboji o míče nepřichází. Není pochyb o tom, že v něm je velký potenciál, který může v Realu naplno prokázat.

[break]
TOP 10 zimních přestupů v Evropě všech dob: Kdo kraluje?

1) Borja Myoral


Osmnáctiletý útočník je jedním z největších talentů akademie Bílého baletu a v A-týmu dostal již několik šancí přesvědčit o svém umu. Svou hrou často připomíná Álvara Moratu a na jeho schopnosti se pějí samé ódy. Mládežnický reprezentant Španělska by se podle mnohých mohl stát novým Raúlem, který bude bořit střelecké rekordy.

Dominantní hvězdy Bundesligy, kterým patří budoucnost