Nový Řepka na Letné? Mazuch má prý hlas i tetování

Kouč pražské Sparty Zdeněk Ščasný hledal důrazného středního obránce, který by byl dirigentem celé defenzivy. Nyní to vypadá, že se mu tento záměr podařil, neboť v poli může využít služeb šestadvacetiletého stopera Ondřeje Mazucha, který je v mnoha ohledech podobný bývalému hráči Tomáši Řepkovi.

Nový Řepka na Letné? Mazuch má prý hlas i tetování
Fandové Slavie po masakru: Policie předložila soudu zmanipulované video!

„Možná máme podobnou kariéru. Tomáš byl od malička můj vzor na hřišti. A budu rád, když mě k němu někdo přirovnává. Chtěl bych ve Spartě stejné výkony jako on. Vždycky jsem hrával s dvojkou nebo trojkou. Trojku tady má Michal Breznaník, tak jsme se domluvili na dvojce,“ prohlásil bývalý hráč Andrlechtu, Fiorentiny nebo Dněpropetrovsku.

Mazuch se již chystá na přátelské utkání s Borussií Dortmund, které je na pořadu dne v úterý v Essenu. Bude se jednat o generálku na jarní část Evropské ligy, kde Sparta změří síly s Krasnodarem.

„Do prvního zápasu zbývá zhruba měsíc, takže doufám, že do té doby manko doženua budu připraven. Do Sparty jsem přišel s tím, že se chci prosadit do základní sestavy. A o ní se také poperu,“ dodává nová tvář letenského kádru, která dala tradičnímu českému klubu přednost například před anlgickým Leicesterem.

Sedm cizinců Synot ligy, kteří se na podzim činili