Chicharito v Bundeslize září. Vyslyší opět volání Anglie?

Mexický reprezentační útočník se jen těžko loučil s faktem, že musí opustit milovanou Premier League. Někdejší akvizice Manchesteru United nenašla na Old Trafford správné angažmá a po hostování v Realu Madrid ho nakonec koupil bundesligový Bayer Leverkusen. Rudí ďáblové ho považovali za nepotřebného, on však v německé nejvyšší soutěži dokázal, že mu to stále parádně pálí.

Chicharito v Bundeslize září. Vyslyší opět volání Anglie?
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Sedmadvacetiletý Javier Hernández přezdívaný Chicharito se v létě upsal Leverkusenu na tři roky za 7,9 milionů liber. Mexická hvězda se v Bundeslize rozstřílela a během nového ročníku stihla ve čtrnácti zápasech nastřílet jedenáct branek a na další dvě přihrát.

Podle posledních zpráv z Ostrovů o jeho služby projevují zájem opět na Ostrovech. V tomto případě se nejedná o bývalý klub z Manchesteru, ale o Liverpool a Tottenham. V předchozích měsících se mluvilo především o Arsenalu, ale tato spekulace poněkud vyčpěla.

Liverpool se podle kouče Jürgena Kloppa chystá ještě v lednu získat nového útočníka, neboť Daniel Sturridge a Divock Origi tráví čas na marodce a Christian Benteke zatím ještě německého trenéra nepřesvědčil. Tottenham zase hledá zadní vrátka, kdyby se mu zranila hvězda Harry Kane.

Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada