Terry si dal vlasťnáka, Higuain zařídil Neapoli tři body

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Manchester City doma na Etihad Stadium pokořil Crystal Palace rozdílem čtyř branek a potvrdil roli adepta na triumf v Premier League. Skóre otevřel ve 22. minutě Delph. V závěru poločasu navýšil náskok Citizens Agüero a po změně stran argentinský uragán dvěma trefami zařídil konečnou výhru 4:0 a připsal si další hattrick. Závěr dne patřil převážně Francii a hlavně bitvě mezi Neapolí a Sassuolem, ve které domácí vybojovali cenné tři body i po velmi špatném vstupu do zápasu.

Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Rozporuplné pocity si ze Stamford Bridge odnášel veterán Blues John Terry po remíze 3:3 s Evertonem. Zkušený obránce nejdříve ve druhém poločase prostřelil vlastního brankáře, ale v nastavení poté dokázal urvat pro Chelsea alespoň bod. Zbylé dvě branky londýnského celku obstarali Costa a Fábregas.

Spurs doma naplnili roli favorita a deklasovali Sunderland 4:1. Mezi střelce londýnského celku se zařadili postupně dvakrát Eriksen, Dembélé a nakonec i Hary Kane z pokutového kopu. Leicester na půdě Aston Villy pouze remizoval 1:1, přesto sobotu opanuje na prvním místě v tabulce Premier League.

Inter Milán prodloužil sérii nevyhraných utkání, když se mu na půdě Bergama podařilo jen remizovat 1.1. Svěřenci Roberta Manciniho stále živí naději na triumf v Serii A, ale tabulku vede prozatím Neapol.

Premier League - 22. kolo:

Tottenham - Sunderland 4:1 (42. a 67. Eriksen, 59. Dembélé, 79. Kane z pen. - 40. Van Aanholt)
Bournemouth - Norwich 3:0 (10. Gosling, 54. Daniels z pen., 75. Afobe)
Chelsea - Everton 3:3 (64. Costa, 66. Fábregas, 90.+9 Terry - 50. vlastní Terry, 56. Mirallas, 90. Funes Mori)
Manchester City - Crystal Palace 4:0 (41. a 68. Agüero, 22. Delph, 84. Silva)
Newcastle - West Ham United 2:1 (6. Pérez, 15. Wijnaldum - 49. Jelavič)
Southampton - West Bromwich 3:0 (5. a 35. z pen. Ward-Prowse, 72. Tadič)
Aston Villa - Leicester 1:1 (75. Gestede - 28. Okazaki)

Serie A - 20. kolo:

Bergamo - Inter Milán 1:1 (17. vlastní Murillo - 25. vlastní Tolói)
FC Turín - Frosinone 4:2 (37. a 41. Belotti, 9. Immobile z pen., 82. Benassi - 33. Sammarco, 74. vlastní Avelar)
Neapol - Sassuolo 3:1 (19. Callejon, 42., 90. Higuain - 3. Falcinelli)

Ligue 1. - 22. kolo:

Toulouse FC - Paris Saint-Germain (73. Zlatan Ibrahimović)
OGC Nice - Angers SCO 2:1 (80. Hatem Ben Arfa (pen.), 84. Hatem Ben Arfa (pen.) - 24. Pierrick Capelle)
Bastia - Montpellier 1:0 (48. Ayite)
EA Guingamp - FC Nantes 2:2 (3. Nicolas Benezet, 24. Yannis Salibur - 64. Christophe Kerbrat (vl.), 90. Youssouf Sabaly)
ES Troyes - Stade Rennes 2:4(7. Fabien Camus, 15. Corentin Jean - 21. Fallou Diagne (pen.), 28. Ousmane Dembele, 39. Fallou Diagne (pen.), 81. Kamil Grosicki)
Girondins Bordeaux - Lille OSC 1:0 (51. Cheick Diabaté)
GFCO Ajaccio - Stade Reims 2:2 (2. Khalid Boutaib, 72. Damjan Đoković - 23. Nicolas De Préville, 31. Nicolas De Préville)

Primera Division - 20. kolo:

Celta Vigo - Levante UD 4:3 (35. John Guidetti, 40. John Guidetti, 57. Iago Aspas, 84. Fabián Orellana - 63. Deyverson, 66. Pedro López, 89. José Luis Morales)
Sevilla FC - Málaga CF 2:1 (40. Kevin Gameiro, 42. Kevin Gameiro - 72. Charles)
Villarreal - Real Betis 0:0