De Gea má jasno, chce být legendou Manchesteru United

Telenovela jménem Manchesteru United a de Gea očividně nezná konce. Španělský brankář sice prodloužil smlouvu a nadále je jasnou jedničkou, přesto se v létě jeho jméno spojovalo s odchodem do Realu Madrid. Dokonce i samotný de Gea se nechal slyšet, že by do královského velkoklubu rád odešel. Ze všeho ale nakonec sešlo a jak se zdá, de Gea už zase chce být pouze Red Devil.

De Gea má jasno, chce být legendou Manchesteru United
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Manchester United je bezesporu legendou mezi světovými kluby, od odchodu Alexe Fergusona se ale stále sbírá a stále se nemůže pořádně najít. Jeden z mála odkazů, které Ferguson United zanechal, je David de Gea, který hlídá tři tyče United již pátým rokem:

"Jsem zde šťastný, užívám si to," řekla španělská reprezentační jednička v rozhovoru pro SkySports.

"Schmeichel a van der Sar jsou legendami tohoto klubu, a jediné co chci, tak je být také legendou tohoto klubu," pokračoval.

"Každý den trénuji, abych byl nejlepší na světě. Chci vyhrát pro United tituly," má o budoucnosti na Old Trafford pětadvacetiletý brankář pravděpodobně jasno.

De Gea je v Manchesteru od roku 2011, kdy se rozhodl za téměř osmnáct milionů liber opustit Atlétiko Madrid. Od té doby absolvoval 148 ligových zápasů, celkově se v dresu Rudých ďáblů objevil rovnou 200 krát. Zatím má za sebou pouze jednu výhru v lize a dva trumfy v Community Shield.

Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada