Odteď už budeme trénovat trochu volněji, ozřejmil kouč Slavie

Slavia je po delší odmlce opět na vrcholu české scény a jak to tak bývá, je ostře sledovaná. I když běží teprve třetí týden přestupového okna, vršovický celek se může pochlubit již řadou nových posil, které mají sešívané dovést k zašlé slávě. A jak to tak vypadá, vše funguje jak má a v právě probíhající přípravě si nemá trenér Dušan Uhrin na co stěžovat.

Odteď už budeme trénovat trochu volněji, ozřejmil kouč Slavie
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Dušanu Uhrinovi mladšímu to na lavičce Slavie poměrně jde a i díky jeho vedení se může pražský celek chlubit bojem o evropské poháry.

K těm by měla pomoct i oživená sestava parádními hráči, kteří se mají možnost předvést v rámci zimní připravy.

Jako třeba ten poslední, který Slavie odehrála s Chrudimí a třetiligový celek porazila 2:0: "Bylo to klasické přípravné utkání. Použili jsme do sestavy všechny hráče, které jsme měli k dispozici, brali jsme to jako součást kondiční přípravy. Odteď už budeme trénovat trochu volněji a připravíme se na soustředění ve Španělsku," řekl v rozhovoru pro idnes.cz Dušan Uhrin.

Zatím jsme měli kondiční část, takže jsme pracovali hlavně na fyzičce. Spokojený určitě můžu být s přístupem, všichni jedou na sto procent, což je pozitivní. Teď to musíme vyladit, uvedl, že je se svými svěřenci spokojen.

Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada