Čtyři nejpovedenější branky podzimní části Synot ligy

Synot liga si dopřává delší zimní odmlky a kluby se tak připravují na jarní část samostatně. Je ale také dostatečně dlouhý čas na rekapitulace, jako třeba v tomto případě, kdy si určíme čtyři nejpovedenější trefy podzimu:

Čtyři nejpovedenější branky podzimní části Synot ligy
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

1. Michael Krmenčík (7. kolo: FC Vysočina Jihlava - FK Dukla Praha 2:2)

Michael Krmenčík je kmenovým hráčem Plzně, tuto sezónu však stráví na hostování v Dukle, kde se mu poměrně daří. Z patnácti zápasů vyprodukoval šest branek. Ta, kterou se zaskvěl proti Jihlavě, je jednoznačně tou nejlepší za celý podzim:


[break]
2. Davor Kukec (1. kolo: FC Zbrojovka Brno - FC Baník Ostrava 2:1)

Donedávna hvězda Baníku byla součástí absolutní změny ostravského celku a proto musela z kola ven. Nově hráč Teplic se přitom už v prvním kole postaral o nádhernou branku přímo z rohu:


[break]
3. Bořek Dočkal (7. kolo: AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc 4:0)

Sparťanský záložník Bořek Dočkal je jedním z nejlepších středopolařů, jaká liga nabízí. Z 26 zápasů vsítil osm branek a po Lafatovi a Fataiovi je třetím nejlepším střelcem týmu. A že umí vstřelit krásnou branku, o tom jsme se mohli přesvědčit v zápase proti Sigmě Olomouc, kde se blýskl dokonce dvěma parádami. Nejdřív z halfvoleje parádně stočil balon do brány, následně se předvedl skvělou náhrávkou sám sobě:


[break]
4. Tomáš Hořava (3. kolo: FC Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:2)

Jestli se chcete naučit pálit z voleje, na instruktáž si zavolejte Tomáše Hořavu. Nebo si minimálně zapněte jeho branku proti Slovácku již ve třetím kole právě probíhající sezóny, jedním slovem nádhera:


Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada