De Gea a rozhodující vliv? Klopp a Van Gaal se neshodli...

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Anfield Road má za sebou klasickou bitvu Liverpool - Manchester United. Tři body tentokráte putovaly k Rudým ďáblům, o což se u řeky Mersey postaral jejich kapitán Wayne Rooney.

De Gea a rozhodující vliv? Klopp a Van Gaal se neshodli...
"Frustrující je o to víc, že jsme byli ve všem lepší než soupeř. Měli jsme víc šancí, měli víc ze hry, přesto nemáme nic. Ani bod. Pozitivem je, že si šance připravujeme, ale před soupeřovou bránou potřebujeme větší klid. Víme a umíme se před bránu dostat, což každý viděl i proti Manchesteru United, ale tam musí hráči zachovat chladnou hlavu. A mít také hodně štěstí, které se nám tentokrát vyhýbalo, i když jsme šli do zápasu s obrovským úsilím a dali do něho opravdu hodně," posteskl si webem sport.cz citovaný Jürgen Klopp, který má s Van Gaalem bilanci 2:3.

Bývalý stratég BVB okomentoval i rozhodující trefu. "Takové situace musíme bránit daleko lépe, nesmí se stát, aby Fellaini mohl hlavičkovat, nemluvě o tom, že jsme nechali Rooneyho úplně neobsazeného. On svou šanci pochopitelně využil, zatímco my jsme naše příležitosti zahazovali. David de Gea byl podle mého mužem zápasu, souhlasíte?," pokračoval na stránkách sport.cz nadřízený Škrtela, Coutinha, Sturridge a spol.

Vítězný Louis van Gaal na to však měl svůj názor. "Každý o něm tvrdí, že byl mužem zápasu, ale nemám pocit, že by De Gea podal nějaký mimořádný výkon. Brankář přece musí nějaké míče pochytat, jinak byste gólmana nepotřebovali. Každý o něm tvrdí, že byl mužem zápasu, ale nemám pocit, že by De Gea podal nějaký mimořádný výkon. Brankář přece musí nějaké míče pochytat, jinak byste gólmana nepotřebovali," přidal nizozemský manažer z Old Trafford, jehož slova vyšla na stránkách sport.cz..