Jak CR7 obhajoval svůj zkrat? Byl to instinkt, nikoliv úmysl

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Trojnásobný držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo předvedl v posledním ligovém utkání proti Sportingu Gijón nepochopitelný zkrat.

Jak CR7 obhajoval svůj zkrat? Byl to instinkt, nikoliv úmysl
Rooney si gólu na Anfield Road váží víc, než překonání Henryho rekordu

V 56. minutě, kdy vedl Bílý balet 5:0 a sám Portugalec se na tom podílel dvěma přesnými zásahy, totiž po jednom souboji bez míče kopl do zadku soupeře Nacha, čímž připomněl Řepkův termín "blikanec".

CR7 asi měl být vyloučen, ale sudí Undiano Mallenco, jenž všemu přihlížel z několika metrů, jen zakroutil hlavou, že se nic vážného nestalo a hvězdu nepotrestal.

Možná to bylo překvapení, protože dotyčného sudího už spoluhráč Balea, Benzemy či Ramose v minulosti ostře kritizoval se slovy, že jeho tým musel s ním na hřišti "hrát proti dvanácti".

"Kop do Nacha byl instinktivní, ale ne úmyslný," vysvětloval v mix zóně svěřenec Zinedina Zidana, jehož slova publikoval web sme.sk.

Někdejší snajpr Sportingu či Manchesteru United však může být disciplinární komisí potrestán i dodatečně. Pravidla z řádu La Ligy hovoří o tom, že by mohl za inzultaci, provokaci či jiné podrývání protivníka vyfasovat dodatečný trest v podobě jednoho až tří zápasů.

Chicharito v Bundeslize září. Vyslyší opět volání Anglie?