Chelsea hasí problém v útoku a láká náhradu za Costu a Falcaa

Dočasný vládce Stamford Bridge Guus Hiddink má před sebou pikantní problém, který si žádá rychlého řešení. Pod jeho taktovkou Blues zatím ještě neprohráli, ale po sobotní remíze 3:3 s Evertonem se rozšířila marodka. Kromě dlouhodobě zraněného Radamela Falcaa to vypadá, že bude chvíli mimo hru i Diego Costa, proto je nutné přivést nového útočníka, který by je zastoupil.

Chelsea hasí problém v útoku a láká náhradu za Costu a Falcaa
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Hiddink tuší, že by mu mohlo začít téct do bot, přestože Falcao se příliš neosvědčil po svém letním příchodu a Costa není kanonýrem, jakým býval v minulém ročníku Premier League.

Sedmadvacetiletý španělský reprezentant je podle listu Daily Mirror v šetření lékařů, neboť si v domácím duelu s Evertonem pohmoždil holeň.

Podle prvních prognóz se nebude jednat o časově náročnou léčbu, přesto však Hiddink musí řešit, koho by mohl postavit do sestavy na nedělní derby s Arsenalem.

Podle posledních zpráv listu ESPN mají Blues zájem o třicetiletého útočníka Southamptonu Graziana Pelleho, který by měl být v kádru Saints nyní tak trochu přebytečný.

Na vině je příchod nového kanonýra Charlieho Austina z druholigového QPR, za kterého dal Southampton čtyři miliony liber a svázal ho se sebou až do roku 2020. Pelle si připsal během nového ročníku Premier League 6 branek v šestnácti zápasech.

Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada