Lednové posily AC Milán? Fanoušci už je budou dobře znát...

Srbský stratég sedící na lavičce milánského AC Siniša Mihajlovič trvá na tom, že je ze svým soudobým kádrem na San Siru spokojen.

Lednové posily AC Milán? Fanoušci už je budou dobře znát...
Čtyři legendy, které věnovaly celou kariéru jednomu klubu

Bývalý stratég Sampdorie Janov byl po domácím vítězství nad Fiorentinou novináři požádán o jména zamýšlených nových tváří, on však odpověděl úplně jinak, než celý sál očekával...

"Nebudu mluvit o přestupovém trhu. Jsem velmi šťastný za návrat Kevina-Prince Boatenga, který se po velmi dlouhé přípravě s námi konečně vrátil na hřiště," uvedl někdejší obránce, jenž usedl na lavičku AC v létě 2015.

"Jsem také moc rád za Maria Balotelliho, jenž se opět pomalu dostává do kondice. Brzy bude k dispozici i Jérémy Ménez, který nám v posledních měsícíh hodně chyběl. Právě oni budou našimi lednovými nákupy," ozřejmil nadřízený Kucky, Baccy, De Sciglia a spol.

Osmadvacetiletý středopolař Ménez, jenž prošel Monakem, AS Řím či Paris Saint-Germain, v letošní sezoně neodehrál za Milán ani minutu. Naposeldy si zahrál v Serii A za Rossoneri v dubnu loňského roku.

O tři roky mladší "Super Mario" sice do ročníku zasáhl, ale k vidění byl pouhých 231 minut. V utkání proti Fiorentině se jakožto náhradník vrátil do hry po necelých 4 měsících.

Rooney si gólu na Anfield Road váží víc, než překonání Henryho rekordu