Talent Borussie nastavil nabídce City záda. Kolik odmítl?

V posledních dnech se v anglickém tisku hojně mluvilo o dvacetileté hvězdě Borussie Dortmund, na kterou měl spadeno chilský trenér Manuel Pellegrini. Ten se měl podle aktuálních zpráv pokusit přivést Juliana Weigla na Etihad Stadium, aby byl k dispozici pro možný příchod Pepa Guardioly po konci této sezóny.

Talent Borussie nastavil nabídce City záda. Kolik odmítl?
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Dvacetiletý odchovanec mnichovského klubu TSV 1860 působí u vestfálského giganta od roku 2015 a současný kouč Thomas Tuchel do něj vkládá velké naděje.

Nejen proto má Weigl u žlutočerného chlebodárce platný kontrakt do roku 2019. V novém ročníku Bundesligy to sice již na triumf nevypadá, neboť Bayern si udržuje osmibodový náskok, v další sezóně však může Burussie klidně zkusit urvat svůj díl štěstí.

Potencionální kouč Manchesteru City Pep Guardiola se nikdy netajil tím, že se mu schopnosti německého mládežnického reprezentanta líbí a rád by ho měl k dispozici.

V tom měl vypomoci současný trenér anglického celku, který měl do Dortmundu vyslat nabídku o výši 25 milionů liber, která se však u hráče nesetkala s pochopením.

„Opravdu nemám v plánu Borussii opustit. Tahle otázka mi nepřísluší, neboť stejně nakonec rozhodnou kluby. Mohu jen zdůraznit, že mám s BVB smlouvu do roku 2019 a chci s ní dosáhnout velkých výsledků,“ prohlásil Weigl, s jehož názorem souhlasí i sportovní ředitel Michael Zorc, který se vyslovil, že by raději posily získával, než prodával perspektivní hráče.

Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada