Pavelkou to nekončí. S kým už také Liberec pro jaro nepočítá?

Co je nového ve Slovanu Liberec, jehož prvoligový kádr začal pod trenérem Jindřichem Trpišovským již třetí týden zimní přípravy?

Pavelkou to nekončí. S kým už také Liberec pro jaro nepočítá?
Čtyři nejpovedenější branky podzimní části Synot ligy

Talentovaný sparťanský útočník Matěj Pulkrab začal trénovat s prvním mužstvem. O jeho hostování se ale ještě mezi severočeským a letenským klubem jedná.

Mladý bek s minulostí ve Spartě, Českých Budějovicích či Viktorie Žižkov Ondřej Karafiát pak na stadionu U Nisy podepsal kontrakt na tři a půl roku do 30. června 2019.

S mužstvem se i nadále připravují i dva testovaní borci. Konkrétně útočník Josef Marek, který je kmenovým hráčem Viktorie Žižkov a záložník Antonín Hrdina, jenž patří k nejlepším futsalistům České republiky a patří pražskému Meteoru.

Dosavadní kapitán David Pavelka v úvodu pracovního týdne odletěl do Turecka, kde by měl po absolvování lékařské prohlídky podepsat kontrakt.

Pokud jde o odchody, Jan Mudra začal trénovat v Příbrami, která stojí o jeho zapůjčení. Isaac Sackey momentálně trénuje s juniorským mužstvem Slovanu, protože byl v minulém týdnu vyřazen z prvního týmu.

Realizační tým Slovanu se rozloučil také s Jakubem Vojtušem, jenž byl v posledních dnech testován. Won Che Bong pak stráví až do léta 2016 na Maltě v tamním celku FC St. Andrews.

Udělá z nás český fotbal televizní hlupáky?