Pět hráčů, kteří by se Barce hodili více než Ramsey

V posledních dnech zaplavila evropská periodika zpráva, že Barcelona uvažuje o nákupu Aarona Ramyseye z Arsenalu. Podle listu The Expres se španělský gigant chystá učinit nabídku 50 milionů liber, aby velšský záložník byl z Emirates vykoupen. V současné době by se našlo však hned několik jiných tváří, které by Katalánci upotřebily více.

Pět hráčů, kteří by se Barce hodili více než Ramsey
Nejlepší sestava La Ligy po půlce sezóny? 2 obří hvězdy chybí

5) Paul Pogba (Juventus)


Dvaadvacetiletý francouzský reprezentant je jedním z největších mladých talentů současnosti a jeho jméno je spojováno s prakticky každým evropským velkoklubem. Záložník Juventusu byl údajně předmětem jednání Chelsea, PSG, Realu Madrid nebo právě Barcelony. Jeho cena se pohybuje okolo šedesáti milionů liber, což by bylo jen o něco málo více než za Ramseye.

[break]
Pětice útočníků, kteří v brzké době opustí Serii A

4) Koke (Atlético Madrid)


Vynikající španělský záložník odvádí v Atlético Madrid skvělé výkony, proto není podivné, že se o jeho služby hlásí také hned několik zájemců. Čtyřiadvacetiletý talent by mohl být na Camp Nou vhodným nástupcem Xaviho, který v létě odešel do Kataru. Koke zná moc dobře La Ligu i jazyk, proto by mu aklimatizace netrvala tak dlouho jako velšskému hráči.

[break]
Wengerovy lednové lovy: kdo posílí Arsenal?

3) John Stones (Everton)


Cena anglického středního obránce šla během posledního roku rapidně nahoru. V Premier League ho přiřazují k elitě a fanoušci Evertonu se k němu div nemodlí. Jednadvacetiletý Stones byl v létě hned několikrát váben londýnskou Chelsea, ale k samotnému přestupu nakonec nedošlo. Z logického hlediska se jedná o hráče, který by se Barceloně mohl hodit minimálně dalších deset let.


[break]
TOP 10 zimních přestupů v Evropě všech dob: Kdo kraluje?

2) Héctor Bellerín (Arsenal)


Arsenal není špatný rybník, ve kterém by mohl Luis Enrique lovit. Jeho současný obránce Dani Alves je sice velmi zkušený, ale věku trenér poručit nedokáže. Teprve dvacetiletý Héctor Bellerín vykazuje obrovský potenciál a v La Lize by se neztratil, protože na Emirates putoval v roce 2013 právě z Barcelony. V tomto případě by se jednalo o taktický nákup, který by zcela jistě nebyl drahý jako angažování Ramseye.

[break]
Pět největších darebáků v historii této hry

1) David de Gea (Manchester Untied)


Konkurenční Real Madrid zpackal svou šanci podepsat prvotřídního brankáře Manchesteru Untied. Všeobecně známý nezdar nebude moci Bílý balet v létě napravit, neboť ho čeká roční pauza od nákupů. Na Ostrovech se proslýchá, že Marc-André ter Stegen by mohl odejít do Liverpoolu kvůli nedostatku herního vytížení a David de Gea by se na Camp Nou zcela jistě neztratil.

Dominantní hvězdy Bundesligy, kterým patří budoucnost