Wágnera lákají z polské ligy, podle Pelty ale nabízí málo

V polské Ekstraklase již působí čeští útočníci jako Martin Nešpor či Zdeněk Ondrášek. V jarní části by se k nim mohl přidat také Tomáš Wágner z Jablonce.

Wágnera lákají z polské ligy, podle Pelty ale nabízí málo
Jiráček: Nechci, aby to vypadalo, že se předem vymlouvám

Ze severu Čech ho totiž chtějí přetáhnout ještě více na sever hned dva účastníci polské nejvyšší soutěže. Podle všeho se jedná o Cracovii Krakow a Jagiellonii Bialystok.

K dohodě zatím nedošlo kvůli tomu, že chce Miroslav Pelta za bývalého hráče Plzně, Příbrami či Mladé Boleslavi více, než zájemci nabízejí. Jak informoval Deník Sport, první muž českého fotbalu by rád za vytáhlého Wágnera ještě o 100 tisíc eur (2,7 milionu korun) více, než je mu nabízeno...

"Zájem evidujeme, ale není to zatím k realizování," potvrdil dohady o financích skrz server iSport.cz útočníkův agent Pavel Zíka, kolem jehož pětadvacetiletého klienta v nedávné minulosti kroužil i dánský Nordsjaelland či ruská Ufa, ovšem ve hře bylo pouze hostování so opcí a jablonecký boss si žádá pouze přestup.

Wágner už si v nejvyšší tuzemské soutěži připsal 159 startů a během sedmadedmdesáti pobytech v základní sestavě se mu podařilo nasbírat 42 prvoligových tref.

Čtyři nejpovedenější branky podzimní části Synot ligy