Nic si nedarujeme, uvedl Pudil před střetem s Vydrou

Daniel Pudil v anglickém druholigovém celku Sheffield Wednesday pouze hostuje z Watfordu. Český reprezentant, který může nastupovat v obraně či záloze, by však rád setrval ve svém nynějším působišti natrvalo a doufá, že se oba kluby dohodnou.

Nic si nedarujeme, uvedl Pudil před střetem s Vydrou
Pět hráčů, kteří by se Barce hodili více než Ramsey

"Já jsem tu velmi spokojený, rodině se tu taky líbí a chtěl bych v Sheffieldu zůstat natrvalo. Věřím, že se s Watfordem dohodnou a budu mít jasno už teď v lednu. Nějaké oťukávání už bylo. Před posledním zápasem za mnou přišel náš ředitel a řekl mi, že budou dělat všechno pro to, aby mě získali natrvalo. Chtějí to řešit už teď v zimním přestupním termínu," pronesl webem sport.cz citovaný třicetiletý hráč, jenž v Championship odehrál jednadvacet zápasů a na své konto si připsal dva přesné zásahy.

Jeho Sheffield aktuálně šlape a nalézá se na pozicích, které by mu v závěru sezony zaručovaly play off o Premier League. "Do nového roku jsme si v kabině dali přání, že se chceme dostat do top 6. Teď tam jsme, ale ještě je ve hře hodně bodů. Dlouhodobé plány radši neděláme. Koukáme se sami na sebe, musíme být pokorní a ne chodit s nosama nahoru. Celé mužstvo je ofenzivně hodně laděné. Do útoku se zapojujeme i my jako krajní obránci, takže kolikrát útočíme třeba v osmi lidech. Většinou soupeře přehráváme, že prostě dáme víc gólů. Už teď jich máme jen o dva míň, než jich dal Sheffield za celou minulou sezonu," pokračoval někdejší hráč Sparty, Slavie či Genku, jehož slova zveřejnily stránky sport.cz.

V sobotu 23. ledna nabídne druhá anglická nejvyšší soutěže duel mezi Sheffieldem a Readingem, kde hostuje Pudilův kamarád Matěj Vydra. Třiadvacetiletý útočník zatím z devatenácti vystoupení vytěžil dvě branky a na domácím Madejski stadium se v případě důvěry určitě bude chtít na svého někdejšího kolegu z Watfordu vytáhnout. "Bude to určitě pikantní. Něco jsme spolu prožili a odehráli, teď jsme každý jinde. Těším se, ale nic si nedarujeme. Doufám, že vyhrajeme," zakončil na webu sport.cz Pudil.

Šest památných citátů, které z úst vypustil Piqué