Kdo by na Old Trafford mohl nahradit De Geu?

Budoucnost španělského reprezentačního gólmana Davida De Gey na Old Trafford je stále nejistá. Ačkoli začátkem sezony prodloužil s rudými ďábly smlouvu a dal tak částečně zapomenout na přestupovou tahanici s Realem Madrid, není vůbec jisté, že bude v Manchesteru United pokračovat i v příští sezoně. Kdo by ho mohl nahradit?

Kdo by na Old Trafford mohl nahradit De Geu?
Vedení Red Devils si je možného odchodu zkušeného, ale zároveň teprve pětadvacetiletého gólmana moc dobře vědomo, a tak pátrá po případné náhradě.

Tou by mohl být syn legendy United Petera Schmeichela Kasper. Dánský gólman má s anglickou Premier League již bohaté zkušenosti a jeví se jako ideální náhrada za De Geu, jehož stále lanaří Real Madrid.

Bílý balet bude mít s největší pravděpodobnost od léta zastavené přestupy, takže nyní má poslední šanci na získání nových posil. Následujících 18 měsíců totiž bude muset vystačit s tím, co bude mít. Mohl by tak nyní využít výkupní klauzole ve výši 30,5 milionu liber, kterou má De Gea ve smlouvě.

Tím se uvolnilo místo pro devětadvacetiletého Schmeichela, jenž již několik sezon válí v dresu Leicesteru City, se kterým letos zažívá triumfální jízdu anglickou Premier League. Barvy lišek hájí od roku 2011 a za tu dobu jim pomohl k postupu mezi elitu a nyní s nimi bojuje na špici tabulky.

Pět největších darebáků v historii této hry