Budoucí nejlepší útočník světa?

Nejlepší útočník světa za pár let? V Juventusu mají v této otázce jasno. Titulky sportovních deníků by měl plnit argentinský forvard Paulo Dybala, jenž po svém letním přestupu do Turína splácí investici jedním gólem za druhým. Naposledy o víkendu dvěma trefami sestřelil Udine.

Budoucí nejlepší útočník světa?
V letošní sezoně nastoupil do devatenácti zápasů italské Serie A a dal v nich jedenáct branek. Dvaatřicet milionů eur, které za něj vedení staré dámy do Palerma poslalo se tak nyní nejeví jako špatný obchod.

V úvodu sezony to sice v kabině Juventusu nevypadalo na žádnou velkou parádu, otřesný vstup do ligy je už ale zapomenut a po sérii deseti ligových výher v řadě se obhájce trofeje propracoval už na druhé místo tabulky za Neapol.

Vděčí za to i Dybalovi, jenž dal v posledních devíti zápasech sedm branek. „Paulo dokazuje, jak velký talent v něm dříme. Nejsem překvapený tím, jaké výkony podává. Už v Palermu totiž ukazoval, co vše umí,“ nechal se slyšet Dybalův spoluhráč Kwadwo Asamoah.

„Ve 22 letech je stále velmi mladý. Má všechny předpoklady k tomu, aby se stal nejlepším útočníkem světa,“ dodal Asamoah, jenž toho vinnou zranění v poslední době zrovna moc neodehrál, přesto neztrácí naději a věří, že bude zase lépe.

Pět největších darebáků v historii této hry