Přežije Wilfried na modré straně Manchesteru zimu?

Ačkoliv některé média posílala Wilfrieda Bonyho pryč z Etihad Stadium již v právě probíhajícím přestupovém okně, sezonu 2015/2016 by měl reprezentant Pobřeží slonoviny dokončit na severu Anglie.

Přežije Wilfried na modré straně Manchesteru zimu?
Talent Borussie nastavil nabídce City záda. Kolik odmítl?

To vše i přesto, že by ho rád zlákal jak West Ham United, tak jeho bývalý chlebodárce z Walesu Swansea City. "Bony zůstane v Manchesteru City. Všechno ostatní jsou jenom spekulace," citoval server idnes.cz slova útočníkova zástupce Francise Kacoua.

Exsparťan, kterého v posledním roce několikrát přibrzdilo zranění či nemoc, však není v klubu z modré strany Manchesteru žádným propadákem. V posledních jedenácti vystoupeních za Citizens dokázal rozvlnit síť hned sedmkrát. "Zraněný byl často, ale pořád stihl letos ve 24 zápasech dát 8 gólů. A to přitom hrál jen čtrnáctkrát od začátku. Odchod během této zimy nebyl nikdy na pořadu dne. City by ho zkrátka neprodali," doplnil agent Kacou, jehož slova zveřejnil server idnes.cz.

A co léta 2O16, kdy má převzít otěže Josep Guardiola, který by si mohl přivést do klubu některého ze svých oblíbených snajprů a Bony už by tak za Agüerem nebyl ofenzivní dvojkou, ale až číslem 3? "Musíme si počkat, jaká situace v létě nastane," uzavřel idnes.cz citovaný manažer silového kanonýra, jenž se na ostrovy přesunul po báječném angažmá v nizozemské Vitesse Arnhem.

Dostane Lukaku nového parťáka? Kouč Evertonu prahne po…