Trenéři Neapole a Interu si nadávali do homosexuálů a starců

Čtvrtfinále Italského poháru bylo napínavé nejen na trávníku, ale také za postranní čarou, kde měli konflikt trenéři Neapole a Interu Milán Maurizio Sarri a Roberto Mancini.

Trenéři Neapole a Interu si nadávali do homosexuálů a starců
Casillasovu minelu Del Bosque bránil. Vezme legendu na Euro?

Stalo se tak v nastaveném čase, s tím, že mezi oběma "kohouty" došlo ke slovní výměně názorů, za níž je hlavní rozhodčí Paolo valeri poslal předčasně do šaten.

Roberta Manciniho střet se Sarrim rozzlobil natolik, že posléze nedorazil ani na pozápasovou tiskovou konferenci. "Sarri je rasista. Chlap jako on nemá ve fotbale co dělat. Šel jsem se zeptat čtvrtého sudího, proč nastavuje čtyři minuty. Sarri na mě začal křičet, že jsem buzerant a teplouč. Táhne mu na šedesát, měl by se stydět," kroutil hlavou webem sme.sk citovaný nadřízený Jovetiče, Icardiho, Palacia a spol.

Bývalého stratéga Citizens či Galatasaraye to vykolejilo natolik, že neměl chuť hodnotit utkání. "Nezajímá mě, co se o něm bude pstá. Ta nechutná tečka všechno znegovala. šel jsem za ním do šatny. Omluvil se, ale řekl jsem mu, že by se měl stydět. V Anglii by člověka jako on nepustili ani na tréninkové hřiště," soptil Mancini, jehož slova zveřejnily stránky sme.k.

Zmíněný Sarri, který s Neapolí vládne Serii A, přiznal, že v hektickém závěru ztratil soudnost. Vytočilo ho totiž vyloučení útočníka Mertense, který filmoval pád v šestnáctce milánského velkoklubu. "Takové výměny názorů se pod stresem stávají. Obvykle se to uzavře podáním r ukou. Výrok rozhodčího mě naštval. Možná jsem na Manciniho vyběhl, ale tím to mělo skončit. Bylo to první slovo, jaké mě napadlo. Já a homofob? To se mi zdá přehnané. Asi jsem to trochu přehnal, nechtěl jsem nikoho diskriminovat. Jestli jsem použil slova, které někoho urazila, například komunitu homosexuálů, pak se omlouvám. Mancini mě nazval starcem, takže diskriminuje starší lidi? Myslím si, že když mu zavolám, přijme to," kontroval šéf Hamšíka, Higuaína a spol., jehož stanovisko vyšlo na sme.sk.

Nerazzurri dokázali vyhrát na jihu Apeninského poloostrova 2:0 a mohou se těšit na osmifinále.

Vyhazovy? Trenérům vévodí Zdeněk Zeman