Barca si vyhlédla hvězdnou náhradu za Neymara

Hvězdným ofenzivním triem MSN, tedy Messi – Suárez – Neymar, se pyšní španělská Barcelona. Tito tři borci dokázali dát víc gólů, než drtivá většina evropských celků. Především díky nim Barca v loňské sezoně získala prestižní treble, brzy tomu ale může být konec. O kapitána brazilské reprezentace Neymara se totiž zajímají kluby z anglické Premier League a také velký konkurent Katalánců Real Madrid. Kdo by mohl Neymara na Nou Campu nahradit?

Barca si vyhlédla hvězdnou náhradu za Neymara
V Barceloně je Neymar jen jedním ze tří hvězd, kdežto jinde, snad kromě Realu Madrid, by byl na absolutním výkonnostním vrcholu. I proto se o jeho odchodu z Barcy mluví.

Vedení katalánského celku samozřejmě o odchodu své hvězdy nechce ani slyšet, přesto se chtě nechtě musí připravovat na alternativu, že Neymar z Nou Campu zmizí.

Jako první se na seznamu vytipovaných posil do ofenzivy objevil belgický reprezentant Eden Hazard, jenž v současné době válí v londýnské Chelsea. V letošní sezoně se sice Hazardovi, stejně jako celé Chelsea, zrovna dvakrát nedaří, v loňské však patřil ke klíčovým mužům mistrovského týmu.

Dalšími v řadě jsou pak Paul Pogba z Juventusu a jeho spoluhráč Paulo Dybala. V případě talentovaného francouzského reprezentanta by však vzhledem k jeho pozici ve středové řadě nešlo o výměnu kus za kus.

Šest památných citátů, které z úst vypustil Piqué