Vysolí Red devils 58,8 milionu liber za supertalent?

Na další mizernou sezonu v podání Manchesteru United mají letos na Old Trafford zaděláno. Po slibném úvodu letošního ročníku anglické Premier League přišel výrazný útlum a s ním spojený propad tabulkou. I proto se začíná mluvit o dalších posilách, které by klub měly zvednout. V posledních letech se to ale ne vždy podařilo... Kdo by tedy mohl přijít?

Vysolí Red devils 58,8 milionu liber za supertalent?
Vedení rudých ďáblů si v portugalské Benfice Lisabon vyhlédlo talentovaného Renata Sanchese, kterého už zástupci anglického giganta několikrát na vlastní oči sledovali a co viděli, se jim moc zamlouvalo.

Osmnáctiletý záložník dostává v letošní sezoně poměrně dost prostoru a za důvěru se odvděčuje kvalitními výkony. Zkušenosti navíc získává i v juniorských reprezentacích, kde prošel zatím všemi výběry.

United by vycházející hvězdu chtěli získat co nejdříve. Pokud se to nepovede teď v lednu, tak v letním přestupním termínu by už Sanchese rádi viděli v Manchesteru.

Sám manažer klubu Louis van Gaal už Sanchese několikrát viděl a je ochoten za něj zaplatit podle Independent 58,8 milionu liber, tedy částku, kterou má talentovaný hráč ve smlouvě jako výkupní klauzoli.

Sanches by se tak stal dalším mladíkem, který na Old Trafford v poslední době zamířil. Před ním klub získal mimo jiné Anthony Martiala, Memphise Depaye či Luka Shawa.

Pět hráčů, kteří by se Barce hodili více než Ramsey