Neúspěch Plzně? Pro kouče je důležité, jak budou hráči vypadat v půlce února

Těsná prohra s druholigovým německým soupeřem Duisburgem? Trenér Viktorie Karel Krejčí z toho žádnou velkou tragédii nedělal.

Neúspěch Plzně? Pro kouče je důležité, jak budou hráči vypadat v půlce února
Ikony, které zažily atmosféru Anfield Road i Old Trafford

"Jednalo se o typický přípravný zápas. Samozřejmě mě mrzí, že jsme prohráli, ale důležitější pro mě bylo sledovat, jak hráči pracují v únavě. Máme opravdu náročný program, trénujeme dvoufázově a na hřišti to chvílemi bylo znát. Nicméně kluci zápas odpracovali, v tomto směru jim nemám co vytknout. Soupeř potrestal naši chybu, my jsme zaváhání Diusburgu naopak potrestat nedokázali," pronesl na stránkách fcviktoria.cz nadřízený Kopice, Hořavy, Holendy a spol.

Následovník Miroslava Koubka, jehož svěřenci se stali podzimním půlmistrem, avizoval, že zásadní prověrky teprve přijdou. "Na jakékoliv závěry stran finální podoby sestavy je brzo. V tuto chvíli teprve vrcholí kondiční blok, kluci mají těžké nohy, základní jedenáctka se bude formovat až později. Pro mě je důležité, jak budou hráči vypadat v polovině února. K tréninkovým povinnostem přistupují všichni velmi poctivě a jsem přesvědčen, že lepší výkony i výsledky nám následně budou odměnou," pokračoval šéf západočeské lavičky, jehož slova publikoval web fcviktoria.cz.

S dosavadní přípravou na turecké půdě je Krejčí spokojen. "Obecně zatím můžeme soustředění hodnotit pozitivně. Máme zde ideální podmínky pro přípravu všeho druhu, všichni jsou zdraví a plníme si stanovené objemy i cíle," zakončil muž zodpovědný za výkony a výsledky mužstva ze Štruncových sadů.

Sám ví, že má na víc, hodnotil Šurala jinak spokojený Ščasný