Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?

Dosavadní angažmá útočníka Bonyho Wilfrieda na Etihad Stadium není z pohledu bývalého hráče Swansea či Pražské Sparty úplně růžové. Do Manchesteru sice přicházel s tím, že se o místo v sestavě bude prát s borci jako je třeba Sergio Agüero, přesto není ze svého herního vytížení zrovna dvakrát nadšený.

Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?
Reprezentant Pobřeží slonoviny však svého rozhodnutí nelituje a dál se hodlá rvát o přízeň manažera Manuela Pellegriniho. Zároveň sedmadvacetiletý hráč odmítl, že by uvažoval o odchodu z kádru Citizens, kde působí od ledna 2015.

Médii sice proběhly informace, že Bony není spokojený a rázem se vyrojily spekulace o jeho odchodu, nic takového ale podle všeho není na pořadu dne.

„Jsem v klubu šťastný. Veškeré spekulace o mém odchodu jsou nepravdivé. Mám v Manchesteru City smlouvu a jsem moc rád za to, že můžu být v jednom z nejlepších klubů v celé Premier League,“ nechal se slyšet Bony.

„Rozhodnutí přestoupit do Manchesteru nelituji. Hrajeme Ligu mistrů a jsme jedním z nejlepších klubů světa. Jsem rád, že tu jsem,“ dodal.

Hvězdy, které si na nedostatek síly a rychlosti nemohou stěžovat