Z kanonýra žolíkem! Llorente má úlohu, v níž nemá v La Lize konkurenci

[hot]PSALI JINDE[/hot] Pamatujete doby, kdy Fernando Llorente patřil mezi nejlepší útočníky v celé Evropě? V letech 2005 až 2013 oblékal dres Athleticu Bilbao, kde odehrál téměř tři sta zápasů a nasázel desítky gólů.

Z kanonýra žolíkem! Llorente má úlohu, v níž nemá v La Lize konkurenci
Vysolí Red devils 58,8 milionu liber za supertalent?

O Llorenteho byl obrovský zájem. Do svých řad ho chtěl získat Bayern Mnichov, Real Madrid nebo třeba Manchester United, nakonec se však upsal italskému Juventusu. V dresu Staré dámy to nebylo nejhorší, zároveň ale ani žádná hitparáda.

V srpnu se tak vrátil zpět do španělské La Ligy, za deset milionů eur jej vykoupila Sevilla. A dnes již třicetiletý zkušený forvard tu získal novou roli! Zatím nastupuje spíše z lavičky, jeho statistiky však rozhodně stojí za zmínku!

V základní sestavě se během dosavadních dvaceti kol objevil pouze šestkrát, zato hned v osmi případech šel na hřiště coby střídající hráč. Čtyřikrát pak byl na lavičce a na hrací plochu se vůbec nedostal.

Když nastoupil v základní sestavě, podařilo se mu vyprodukovat pouze dvě asistence, přičemž nedal ani gól. A to na hřišti strávil 411 minut!

Naproti tomu coby střídající hráč odehrál Fernando Llorente „jen“ 178 minut v osmi zápasech, což mu bohatě stačilo na tři přesně zásahy a ještě jednu asistenci navrch!

Kompletní článek o bývalém snajprovi Bilbaa či Juventusu Turín s přezdívkou "Lví král" si můžete přečíst na portálu fotbal.hattrick.cz.