Kam s nepotřebnými? Valdés z ostrovů, Vidič možná do Anglie

Britský list Daily Mail informoval, že nevyužitý španělský brankář Manchesteru United Víctor Valdés je blízko dohodě s belgickým celkem Standard Lutych, který je desetinásobným šampionem Pro League. V předním mužstvu ze Stade Maurice Dufrasne, které nemá stálou jedničkou, protože Thuram i Hubert mají oba po jedenácti startech, by mohl exbarcelonský strážce svatyně hostovat do konce právě probíhající sezony 2015/2016.

Kam s nepotřebnými? Valdés z ostrovů, Vidič možná do Anglie
Casillasovu minelu Del Bosque bránil. Vezme legendu na Euro?

Stejný anglický deník napsal, že by se mohl Nemanja Vidič vrátit do Premier League. Srbský stoper, jenž tento týden rozvázal svůj kontrakt v Interu Milán, už na ostrovech zářil v trikotu Manchesteru United. Na Rudé ďábly už by to ale asi nebylo, Vidič byl nabídnut Aston Ville, které by mohl pomoci zlepšit defenzívu a ještě se pokusit o zázrak v podobě udržení nejvyšší soutěže.

Třicátník Charlie Adam podle Daily Star doufá, že by mohl opustit Stoke City, v jehož základní sestavě nastoupil v ročníku pouze desetkrát. Bývalý hráč Liverpoolu či Glasgow Rangers doufá, že by se jeho situace mohla řešit hostováním a z Britannia Stadium by mohl být zapůjčen buď Brightonu, nebo Wolverhamptonu. Zkušenému borci by v tomto případě nemusel vadit ani pokles do Championship. Herní vytížení je herní vytížení.

Ikony, které zažily atmosféru Anfield Road i Old Trafford