Pavelka: Jednou se vrátím a Slovan pro mě bude volbou č. 1

Exliberecký kapitán David Pavelka už zažívá první tréninky v turecké Kasimpase. Severočechům a všem sympatizantům klubu ze stadionu U Nisy ale ještě jednou veřejně poděkoval.

Pavelka: Jednou se vrátím a Slovan pro mě bude volbou č. 1
Barca si vyhlédla hvězdnou náhradu za Neymara

"Můj dík patří všem funkcionářům, trenérům a spoluhráčům, a v neposlední řadě hlavně fanouškům. Podpora fanoušků v době neuvěřitelných vítězství i v době, kdy jsme nedělali klubu zrovna dobrou reklamu, byla skvělá," prohlásil na webu idnes.cz čtyřiadvacetiletý český reprezentant.

Fanoušci jeho kroku rozumí a nic mu nevyčítali. "Tolik přání do nového angažmá jsem upřímně nečekal. Rozhodování nebylo lehké, protože Slovan pro mě a moji rodinu byl tři roky domovem. Rozloučení, které mně a Šurymu navíc přichystali kluci na plese, mě utvrdilo v tom, že neopouštím práci, ale skvělé kamarády a nebál bych se říct skoro rodinu. Nic dojemnějšího jsem ve své kariéře nezažil," přiznal na stránkách idnes.cz bývalý fotbalista Slovácka či Sparty.

Ačkoliv v novém působišti na soutěžní premiéru čeká, nebojí se mluvit o vzdálené budoucnosti. Pokud se bude jednou vracet do české ligy, adresa je podle jeho slov jasná. "Dokud bude u kormidla Honza Nezmar a současný realizační tým, o budoucnost Slovanu se vůbec nebojím. Doufám a věřím, že loučení nebylo navždy, protože se určitě jednou budu chtít vrátit a Slovan bude pro mě vždycky volbou číslo 1," vzkázal dnes již bývalý svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského.

Řebíčka při čachrech kolem prodeje Slavie podvedli. Obrali ho o 25 milionů!