Slavia zatrhla Zmrhalovi Rusko a ukončila jednání se Zemanem

Slávisté během zimy pouze nenakupovali, ale také dokázali v Edenu udržet své nejvýraznější tváře. Zatímco Milana Škodu sešívané vedení nepustilo do Spojených arabských emirátů, Jaroslavu Zmrhalovi zatrhlo angažmá v ruské Premier League.

Slavia zatrhla Zmrhalovi Rusko a ukončila jednání se Zemanem
Nová jednička Slavie? Podle Vaniaka začne jaro Pavlenka

Konkrétní zájem o bývalého mládežnického reprezentanta Česka, jenž už v první lize nasbíral ve dvaadvaceti letech 98 startů, měl mít aktuálně devátý tým ruské nejvyšší soutěže Rubin Kazaň.

"Mohu potvrdit velmi lukrativní nabídku na hráče Jaromíra Zmrhala. Její přijetí v letošním roce vylučuji. Jsme v etapě rozvoje, ne prodeje. Jak chcete vybudovat špičkový klub, když budete, byť zajímavě, prodávat nejlepší hráče? Nemůžeme si nyní tento luxus dovolit," vzkázal na své osobní sociální sít Jaroslav Tvrdík, jenž ve slavném pražském "S" zastupuje čínské majitele.

Tvrdík současně prozradil, že momentálně pátý tým Synot ligy přerušil jednání se středopolařem švýcarského Sionu Martinem Zemanem, jenž se zatím neúčastní přípravných duelů svého chlebodárce. Pokud někam bývalý hráč Sparty, Příbrami, Senice či Plzně přestoupí, do Slavie to v nejbližších měsících nebude.

"Klub již neplánuje příchod Martina Zemana do jarní části ligy a tudíž s ním ani nejedná. Uhrinovo vyjádření je jasné," doplnil Tvrdík se slovy, že kádr se bude naopak před soustředěním ve Španělsku zužovat.

Řebíčka při čachrech kolem prodeje Slavie podvedli. Obrali ho o 25 milionů!