Superman a další: to jsou hrdinové Bundesligy

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Už v pátek se zvedne opona jarní části Bundesligy zápasem HSV – Bayern Mnichov. Tato soutěž není „jen“ o fotbale, je to továrna na marketing a tak není divu, že jedna německá televize přispěchala se zajímavými upoutávkami na jednotlivé zápasy.

Superman a další: to jsou hrdinové Bundesligy
Informaci uvedl mj. server sport.aktuality.sk. Oč jde? Televizní stanice Sky Sport se rozhodla připomenout divákům blížící se start jara originálním způsobem. Čas mezi přípravnými a přátelskými zápasy okořenila pro trojici fotbalistů účinkováním ve vtipných upoutávkách.

Arjen Robben z Bayernu, Pierre Emmerick Aubameyng z Dortmundu a Hakan Calhanoglu z Leverkusenu se v nich představili v úlohách komiksových superhrdinů.

Nejvíce zkušeností s podobnými „šaškárnami“ má nejlepší fotbalista Afriky za loňský rok Aubameyang, který oslavoval góly v dresu Dortmundu nejvíce jako Batman. Při natáčení ovšem přiznal, že kdyby si mohl vybrat, bral by nejraději masku Supermana. Co masku, i celou postavu!

Podobně jsou na to jeho kolegové. Robben je převtělen na Ironmana a Calhanoglu na Silver surfera. „Tvoji superhrdinové jsou zpátky,“ zní slogan Sky sportu jako pozvánka na blížící se bundesligové jaro.

Třiačtyřicet plakátů. Tolik obsah obrazového speciálu Hattricku