Klopp potřebuje čas a pár přestupních termínu, tvrdí Gerrard

Němec Jürgen Klopp přicházel na podzim k řece Mersey s obrovským očekáváním. Nicméně pod jeho vedením získali Reds jen devatenáct bodů z celkových dvaačtyřiceti možných a v tabulce Premier League jim patří až devátá pozice.

Klopp potřebuje čas a pár přestupních termínu, tvrdí Gerrard
TOP 7: Kdo bere největší peníze v Premier League?

Liverpoolská legenda Steven Gerrad, která ve městě Beatles opět trénuje, aby se před startem nového ročníku MLS udržela v kondici, však fanoušky nabádá, aby byli s bývalým stratégem Borussie Dortmund trpěliví.

"Je to fantastický trenér, ale potřebuje hlavně čas, aby si zvykl na mužstvo a hráči na něho. K tomu potřebuje navíc i několik přestupních termínů, aby vytvořil tým k obrazu svému, vtiskl mu svůj rukopis a hrál s ním fotbal, jaký chce hrát on. Takže hlavně trpělivost. Jsem si jistý, že s ním se může situace našeho klubu zlepšit a že právě on je schopen postarat se o nové úspěchy Liverpoolu, pokud bude mít možnost vybudovat mužstvo podle vlastních představ," citoval web sport.cz slova nynějšího středopolaře Los Angeles Galaxy.

Jeho podporu nadřízený Coutinha, Škrtela či Sturridge má. "Samozřejmě že pro něho bude dál těžké soupeřit s Manchesterem City či Chelsea, jako je to těžké pro devadesát procent klubů po celém světě. Někteří majitelé jsou prostě mnohem bohatší než jiní. Ale jen žádné výmluvy. Musíš jít a soutěžit s těmi nejlepšími," povzbudil nástupce Brendana Rodgerse bývalý reprezentant Albionu, jehož stanovisko publikoval server sport.cz.