Náhrada Tourého? Patří Evertonu a stojí 50 milionů liber

Vedení Manchesteru City si údajně vyhlédlo budoucí náhradu za zkušenou oporu Yayu Tourého, jehož by mohl v dohledné době na Etihad Stadium vystřídat současný zástupce liverpoolských Toffees z Goodison Parku.

Náhrada Tourého? Patří Evertonu a stojí 50 milionů liber
Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?

Citizens jsou podle informací The Sun připraveni splnit požadavky Evertonu na dvaadvacetiletého záložníka Rosse Barkleyho, jehož si u řeky Mersey cení na 50 milionů eur.

Představitelé City by si chtěli mladého reprezentanta Albionu s krátkou minulostí v Leedsu United či Sheffieldu Wednesday koupit v případě, pokud by bývalý hráč Barcelony či Olympiakosu Pireus ze severu Anglie v létě 2016 odešel.

Barkley je jasnou oporou Evertonu, když nastoupil v základní sestavě do dvaadvaceti ligových soubojů a během 1920 minut čistého času se mu podařilo vstřelit šest branek, čímž vyrovnal své gólové maximum ze sezony 2013/2014.

Pokud jde o související zprávy z modré strany Manchesteru, Sport Express se zabýval spekulaci o příští práci chilského trenéra Manuela Pellegriniho, jenž má být pro Zenit Petrohrad volbou číslo 1 poté, co na konci sezony ruské Premier League opustí kormidlo současný stratég André-Villas Boas.

Kam s nepotřebnými? Valdés z ostrovů, Vidič možná do Anglie