Přišli ti hráči, které jsme chtěli, září Klokani po posile č. 3

Ve vršovickém Ďolíčku se v závěru pracovního týdne pochlubili zimní posilou číslo 3. Po příchodech Petera Čogleye a Tomáše Hradeckého se vedení Bohemians Praha 1905 podařilo administrativně dotáhnout také hostování defenzivního univerzála Michala Švece, jenž už se s Klokany nějakou dobu připravoval.

Přišli ti hráči, které jsme chtěli, září Klokani po posile č. 3
Synot opustí Spartu, Jablonec i celou českou nejvyšší soutěž

"V zimě nám končili dva krajní obránci. Jednoho jsme již přivedli, proto jsme chtěli i druhého. Michal byl navrchu našeho seznamu, proto jsem rád, že přišli ti hráči, které jsme chtěli. Michal je zkušený hráč, který umí hrát více postů. Dokáže nastoupit na kraji obrany i na pozici defenzivního záložníka," pronesl na stránkách bohemians.cz hlavní trenér Roman Pivarník, jenž narážel rozdílné vršovické konce Lukáše Pauscheka a Radka Šírla.

Nadšen z příchodu bývalého českého reprezentanta je také ředitel Darek Jakubowicz. "Po odchodech Pauscheka a Šírla jsme chtěli posílit obranné řady. Jsme rádi, že jsme úspěšně dořešili působení zkušeného Michala Švece v našem klubu," pronesl funkcionář na adresu zkušeného borce se zkušenostmi z nejvyšší nizozemské soutěže.

Kmenový hráč Slavie bude u sousedů hostovat půl roku a na zádech bude nosit číslo 2. "Jsem rád, že Bohemka projevila zájem, abych tady mohl alespoň hostovat. S trenérem jsme se ještě nebavili o konkrétní pozici. Je pravda, že jsem poslední dobou nastupoval na kraji obrany, ale předtím jsem hodně hrával v záloze. Mě osobně je to jedno, důležité je aby to fungovalo," uzavřel v interview pro klubový web bohemians.cz osmadvacetiletý hráč.

Proč mění Opavu za Karvinou? Lepší finance i vidina první ligy