Moravská příprava mezi Zbrojovkou a Baníkem přinesla 8 gólů

Vyškovská příprava proti sobě svedla Zbrojovku Brno a Baník Ostrava, s tím, že úspěsnější byl tým, který to měl na místo činu dál, čili soubor trenéra Vlastimila Petržely.

Moravská příprava mezi Zbrojovkou a Baníkem přinesla 8 gólů
Pavelka: Jednou se vrátím a Slovan pro mě bude volbou č. 1

Hráči posledního celku Synot ligy na umělé trávě přestříleli brněnský výběr poměrem 5:3, s tím, že jedna trefa se zrodila dokonce přímo z rohového kopu.

Zatímco za poražené si připsal dva přesné zásahy veterán Zavadil a jednou se trefil Škoda, za vítěze pálili Ožvolda, Červenka, Helešic a Hrubý, jenž rozvlnil síť Kotalova mužstva hned dvakrát.

Pro Brno se jednalo o třetí přípravný duel během čtyř dní a šlo o jeho poslední herní test před odletem na soustředění.

"Utkání se mi líbilo z toho pohledu, že dáváme dost gólů. S tím jsem spokojený a jsem rád, že jsme také konečně proměnili pokutový kop. Jinak jsme si ale nechali dát zbytečně dva góly. Herní projev však byl znovu velice slušný, myslím, že se nemusíme bát žádného soupeře," pronesl kouč Vlastimil Petržela.

Přípravné utkání ve Vyškově:Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:5
Branky: 31. a 70. z pen. Zavadil, 56. Michal Škoda - 17. a 46. Hrubý, 22. Ožvolda, 61. Červenka z pen., 82. Helešic.

Baník Ostrava: Šrom – Sukup (61. Vengřinek), Lásik, Honiš, Dostál (46. Lučić, 57. Granečný) – Matěj (82. Foltyn), Hrubý, Ožvolda – Mondek, O. Šašinka (57. Červenka), Holzer (70. Helešic)

Zbrojovka Brno: Halouska - Šural, Košťál (75. Frelih), P. Buchta, Keresteš - Zoubele (75. Vávra), Weber (63. Kučera), Malík (57. Lacko), Lutonský (57. Přichystal) - Zavadil (75. R. Buchta) - Škoda.

Darida: Chci, aby lidé věděli, že nejsem jen běžec a atlet