Plzeň neuspěla ani v druhém zápase turecké přípravy

Zimní příprava je v plném proudu a pátkem rozhodně neskončila. Ke slovíčku se dostala i Plzeň, která si užívá zimní přípravy v Turecku. Odehrála zde již druhý zápas, a po prohře s Duisburgem přišlo další zaváhání proti bulharskému Razgradu.

Plzeň neuspěla ani v druhém zápase turecké přípravy
Harbu chtějí týmy z první i druhé ligy. Kdo také končí v Jihlavě?

Plze%n nejdříve čekal těžký zápas s Duisburgem, načež následoval zdánlivě lehčí souboj s bulharským Ludogoretsem Razdgrad.

Jenže, abychom uvedli věc na pravou míru, jedná se o mistra bulharské ligy posledních čtyř ročníků a i letos si suverénně válí za trofejí, když je po podzimní části na prvním místě s náskokem pěti bodů na druhé Levski.

Plzeň v zápase celkově podala méně aktivní výkon převážně v útoku, kde naopak dominovali hráči Razgradu. Jedinou branku zápasu Viktorie vstřelil Holenda, čímž v 56. minutě snižoval na 1:2 po předchozích brankách Marcelinha a Angula.

Karel Krejčí, kouč českého celku, se rozhodl znovu pro celkové protočení sestavy, první půli tedy odehrála jiná jedenáctka, než tu druhou. Jediný brankář Bolek se dočkal devadesáti minutové účasti.

Plzeň: I. poločas: Bolek – Matějů, Hubník, Baránek, Limberský – Hrošovský, Vaněk, Kopic, Kolář, Končal – Ďuriš. II. poločas: Bolek – Rajtoral, Kučera, Hejda, Končal – Petržela, Suchan, Hořava, Kovařík – Holenda, Krmenčík

Razgrad: Stoyanov – Vitinha, Moti, Terziev, Natanael – Dyakov, Prepelită, Wanderson, Marselinho, Kaseru, Lukoki

Branky: 55. Holenda - 28. Marselinho, 51. Angulo

Pavelka: Jednou se vrátím a Slovan pro mě bude volbou č. 1