Vysvobození pro Cavaniho? Z Old Trafford do PSG letí 64 milionů eur

Lavička, nebo levé křídlo. Vyhlídky na post hrotového útočníka v dresu Paris St. Germain nemá uruguayský reprezentant Edinson Cavani zrovna optimální. V Parku princů má totiž výsadní postavení švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič a nevypadá to, že by se to mělo brzy změnit.

Vysvobození pro Cavaniho? Z Old Trafford do PSG letí 64 milionů eur
I proto si Cavani dlouhodobě pohrává s myšlenkou na odchod z Paříže. Velký zájem mají bohaté celky z anglické Premier League. Žhavou novinku přinesl italský Tuttosport, podle kterého je Manhcester United připravený zaplatit 64 milionů eur, aby Cavaniho koupil.

Bývalá opora italské Neapole touží po maximálním herním vytížením v útoku. V případě změny adresy by rozhodně nechtěl nastupovat jinde, než na hrotu, čili na své oblíbené pozici.

Jistou Cavaniho šancí v PSG je fakt, že Ibrahimovičovi končí v létě smlouva, kterou zatím jeden z nejlepších hráčů světa s bohatým celkem zatím neprodloužil. K tomu, že by mohl „Ibra“ PSG za pár měsíců opustit, se však nehodlá upínat.

Kromě Manchesteru United se o Cavaniho ovšem zajímá i Juventus, který dlouhodobě vládne italské Serii A. Rudí ďáblové se oproti tomu v posledních letech marně snaží vrátit na výslunní a o moc lépe to po vydařeném vstupu do sezony nevypadá ani letos.

Wengerovy lednové lovy: kdo posílí Arsenal?