Hrubý: Slavia? To je jako Real Madrid

Nová výzva, nebo krok zpět? To je otázka, která se nyní řeší v případě Roberta Hrubého. Talentovaný záložník se totiž nevešel do kádru Slavie a míří do Baníku, který má hodně vydatně nakročeno do druhé ligy. Hrubý to však vidí pozitivně, ono mu ale asi ani nic jiného nezbývá...

Hrubý: Slavia? To je jako Real Madrid
„Všichni říkají, že už je to ztracené, ale my musíme zabojovat,“ cituje Hrubého isport.cz. Pro stále hodně mladého hráče půjde o zcela novou zkušenost i z toho pohledu, že zatímco ve Slavii patřil mezi nejmladší, v Baníku bude za mazáka a kolem sebe bude mít mladší kluky.

„Jsem tu od toho, abych to vzal na sebe a byl lídr. Chci se tu zvednout a pak jít opět výš,“ prozradil své plány, se kterými do krizí zmítaného klubu míří. Sice jistě doufal, že se i přes mohutné zimní nákupy Slavie v pražském celku udrží, ale nakonec se mu to nepodařilo.

„Ve Slavii je to teď jak v Realu Madrid,“ usmívá se Hrubý. „Pro mě je to povzbuzení, abych víc makal, a nikde není psáno, že se nemůžu v létě vrátit a hrát tam v základu,“ pokračoval hráč, jenž by na jaře v Edenu zrovna moc prostoru nedostal, kdežto v Ostravě by měl patřit do základní sestavy.

„Nastupovat na 10 minut by mi moc nepomohlo, tady chci hrát celé zápasy a být v plné zátěži,“ dodal na závěr.

Slavii postihlo nevyhnutelné! Uhrin vyřazoval z kádru