Breznaníka chce Dukla, problémem jsou pochopitelně finance

Velkou díru do světa na pražské Letné záložník Michal Breznaník po přestupu z Liberce rozhodně neudělal. Od svého angažmá ve Spartě si jistě sliboval mnohem více, nakonec ale podzim proseděl spíše na lavičce. Sparta už ho nechce, ale je tu jeden zádrhel.

Breznaníka chce Dukla, problémem jsou pochopitelně finance
O slovenského hráče by měla zájem Dukla, které však vadí příliš vysoký Breznaníkův plat. V současné době totiž pobírá podle zákulisních informací mezi 150 – 200 tisíci korunami, což je na celek z Julisky až přespříliš.

Posledním zápasem, který Breznaník za Spartu odehrál tak dost dobře mohla být příprava proti Ústí nad Labem, kterou Pražané vyhráli 7:1 a slovenský středopolař se pod výsledek podepsal dvěma góly.

K následujícímu utkání proti bundesligovému Dortmundu už ale neodcestoval a po dalším přípravném duelu s Trenčínem trenér Sparty prozradil, že s ním nepočítá a dal mu svolení hledat si nové angažmá.

„Přiznávám, že první kroky k jeho získání proběhly, ale jednání zdaleka není tak jednoznačné, abychom mohli potvrdit, že Breznaník bude na jaře hrát za Duklu,“ nechal se slyšet sportovní ředitel Dukly Praha Michal Šrámek pro isport.cz.

Bero přiznal zájem Sparty. Je to hráč budoucnosti, řekl Ščasný