TOP 3 produkty velkoklubů, kteří mají opravdu talent

Mládí vpřed, i tak by se dal použít slogan u tohoto žebříčku, kde si představíme tři největší talenty, jenž můžeme naleznou v těch nejlepších světových mládežnických akademiích.

TOP 3 produkty velkoklubů, kteří mají opravdu talent
Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?

Alessandro Mastali

AC Milán sem tam ze své akademie "vyplivne" zajímavého a velmi talentovaného fotbalistu. V tuto chvíli je tím nejzajímavějším Alessandro Mastali.

Devatenáctiletý záložník se v hlavním týmu AC projevil jen jednou, když loni v předposledním zápase sezóny naskočil na patnáct minut proti FC Turín.

Nyní získává zkušenosti ve švýcarském Luganu, kde je na hostování.

[break]
Sergi Samper

Velká kvalita defenzivní scény se zrodila v La Mesii. Z barcelonské akademie totiž vzešel Sergi Samper. Jednadvacetiletý defenzivní záložník Barcy se sice ještě neprobojoval do žádného boje La ligy, v dresu Barcy ale dostává pravidelně příležitost v Copa del Rey, kde se mu daří.

Letos odehrál pět pohárových duelů a sedmnáct za barcelonskou rezervu, za kterou hrává pravidelně třetí sezónu.
[break]
Alex Iwobi

Skauti Arsenalu jsou proslulí dobrým výběrem redukovaný tím nejlepším "skautem" Arsénem Wengerem. Miláček mladíčků si třeba v roce 2004 vyhlédl tehdy osmiletého Nigerijce Alexe Iwobiho, který má nakročeno do opravdu kvalitní budoucnosti.

Wenger jej rozhodně nestaví na zadní kolej a v letošní sezóně, která je v hlavním mužstvu jeho první, odehrál už sedm zápasů, přičemž čtyři si střihl v Premier League.

Pětice borců s potenciálem, kteří zatím naplno nezazářili