Neville se potýká s problémy jazykové bariéry

Gary Neville je na lavičce Valencie skoro dva měsíce, jeho příchod se ale zatím jeví jako zcela nevydařený. Pod jeho vedením Valencie v lize ještě nevyhrála a s předním španělským celkem to jde v tabulce od desíti k pěti.

Neville se potýká s problémy jazykové bariéry
Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?

Špatné výkony Valencie přímo bijí do očí, vždyť Netopýři z Katalánska jsou až na jedenácté pozici a na loňskou sezónu, ve které skončili čtvrtí, dávají zapomenout.

Na začátku prosince proto nahradil kouče Nuna slavný Gary Neville. V kormidlování Valencie se mu ale zatím vůbec nedaří, k čemuž se vyjádřila hvězda Valencie minulého tisícileté Gaizka Mendieta Zabala.

Účastník čtyřiceti mezinárodních zápasů v dresu Španělska hrával za Valencii v období 1993 až 2001 a mezi tímto časovým rozmezím se stal ceněnou tváří zálohy, ve které odehrál celkem 294 zápasů.

K Valencii má tak velmi blízko a nedávno se v rozhovoru pro Omnisport nechal slyšet, co si myslí o velkém problému Garyho Nevilla v podobě jazykové bariéry: "Je to pro něj první angažmá v roli hlavního trenéra, v tomto případě jsou jazykové schopnosti vždy velkou výzvou, se kterou se musí poprat," řekl Mendieta.

Pětice borců s potenciálem, kteří zatím naplno nezazářili