Poznar penaltou ve stylu Panenky rozhodl o triumfu Zlína v TL

Jestli je v české lize nějaké pozitivní klubové překvapení, tak jím je právě Zlín. Celek z pomezí Valašska, Slovácka a Hané přezimoval v tabulce Synot ligy na šestém místě a v zimě si udělal radost v podobě zisku trofeje Tipsport ligy.

Poznar penaltou ve stylu Panenky rozhodl o triumfu Zlína v TL
Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?

Jelikož základní hrací doba finále proti Bohemians branku nepřinesla, šlo se na penalty, ve kterých pražský celek prohrál 4:5, když rozhodující penaltu proměnil nejlepší střelec Zlína Tomáš Poznar.

A že ji proměnil stylově, o tom není divu. Dal vzpomenout na Antonína Panenku a nádherným dloubáčkem rozhodl o zlatě: "Nevím, jestli Tonda Panenka bude rád, že má dalšího nástupce," řekl novinářům po zápase. "Byla tam hecovačka s Robem Matejovem. On mi říkal, že se ten dloubák hodí, že mám ten pěkný turnaj zakončit tímhle způsobem, že to tím vyhrajeme a hotovo. Tak jsem to tak udělal. Musím uznat, že to byl povedený turnaj a tohle byla třešnička," přiznal, že dloubáček nebyl až tak z jeho hlavy..

Hrozně mě to těší, taková cena zahřeje člověka na duši. Je to motivace, že někdo odmění vaši dobrou práci," nepovažuje trofej za méněcennou.

Bero přiznal zájem Sparty. Je to hráč budoucnosti, řekl Ščasný