Pět hráčů, na které si kvůli trestu musí Real nechat zajít chuť

Real Madrid vyfasoval tvrdý ban a nemůže až do léta roku 2017 posilovat. Zinedine Zidane tak má nepříjemnou čáru přes rozpočet, protože určitě nějaké posily chtěl přivést. Na které hráče si musí královský celek v následujících dvou přestupových obdobích nechat zajít chuť?

Pět hráčů, na které si kvůli trestu musí Real nechat zajít chuť
Lituje Bony přestupu do Manchesteru City?

Marco Veratti

Třiadvacetiletý záložník PSG je rozhodně jedním z toho nejlepšího, co po světových trávních pobíhá a brzy mohl obohatit Real Madrid. Ten jako jediný byl totiž ochoten nabídnout adekvátní peníze, které Veratti dostává v PSG. Jeho agent se dokonce nechal slyšet, že Veratti z PSG kvůli dobrému platu nechce odejít. Ale známe to, tyto obchodní řeči mají za úkol jen a jen navýšit platové ohodnocení.

[break]
Sergio Agűero

Král útočníků Premier League Sergio Agüero je sice bývalým hráčem Atlétika Madrid, jeho jméno je ale s návratem do Španělska spojováno s městským rivalem Realem. A že by Real takového útočníka, jakým Agüero je, potřeboval, o tom žádná.

[break]
David de Gea

O námluvách Real Madrid a Davida de Gey by se dal natočit celovečerní film. Jednička Manchesteru United neodešla v létě do Realu údajně jen kvůli zpackaným dokumentům. Proto podepsal v Anglii novou smlouvu do roku 2018, takže Real by za jeho služby musel zaplatit řádný balík. Jednalo se o částce 45 milionů eur, nyní se ale jednání na nějaký čas zastavují definitivně.

[break]
Paul Pogba

Pogba je v zájmu Realu také nějaký ten pátek, s příchodem Zinedine Zidana na lavičku se ale dá očekávat ještě větší zájem ze strany španělského velkoklubu. Pogba je totiž Francouz, hraje úžasně v dresu Juventusu, ke kterému má Zidane také velmi blízko. Prostě ideální posila. Ale když tak až od poloviny roku 2017.

[break]
Eden Hazard

Hazardova loňská fazóna nahradila letošní mizérie a když začaly padat v Chelsea po špatných výsledcích hlavy, hodně očí směřovalo právě na Hazarda. Ten má samozřejmě kvality na to přestoupit do jiného velkoklubu a tím mohl být Real Madrid, kdyby s Atlétikem nevykonával obchody s hráči pod osmnáct let.

Bero přiznal zájem Sparty. Je to hráč budoucnosti, řekl Ščasný