Kouč Liberce žádá záložníka i útočníka. Myslí na Pekharta?

Není to dlouho, co trenér Jindřich Trpišovský zaúkoloval sportovního ředitele Slovanu Liberec Jana Nezmara a předal mu seznam posil, které by na stadionu U Nisy rád uvítal.

Kouč Liberce žádá záložníka i útočníka. Myslí na Pekharta?
Pět hráčů, na které si kvůli trestu musí Real nechat zajít chuť

Zatím to však žádný efekt nepřineslo. "Musíme se s tím vyrovnat, teď seznam nevyšel, v létě nám vyšlo skoro vše. Momentálně jsme ale v lepší situaci, protože tu kvalitních hráčů máme dostatek. Jediný problém vidím v odchodu Davida Pavelky, protože s odchodem Pepy Šurala jsme počítali a přišel za něj Egon Vůch, který když bude fungovat podle představ tak, jak jsme se domluvili, bude skutečná náhrada," pronesl webem idnes.cz citovaný stratég s minulostí ve Viktorii Žižkov.

Liberecký kouč by však pořád ještě jednoho hotového hráče uvítal. "Typologicky sháníme vyššího hráče, buď soubojového středního záložníka s dobrou rozehrávkou a přehledem ve hře jako byl David Pavelka, nebo naopak nějakého vyššího útočníka. Byli bychom rádi, kdyby Davida někdo nahradil, ale může se stát, že už také nepřijde nikdo. V tuhle chvíli máme se sportovním ředitelem Honzou Nezmarem vytipované dva hráče a daný termín, dokdy se rozhodne, protože mají i jiné nabídky. Když to nevyjde, tak už se po nikom jiném poohlížet nebudeme," pokračoval nadřízený Shaly, Švejdíka, Koubka a spol., jehož slova publikoval web idnes.cz.

Jak zaznělo na stránkách idnes.cz, za určitých okolností by se oním vytáhlým útočníkem mohl stát i Tomáš Pekhart, jenž je v německém Ingolstadtu odstaven na druhé koleji. Bývalý hráč Jablonce, Slavie, Sparty či Norimberku se však podle svého agenta poohlíží po dalším zahraničí...