Stav plzeňského lazaretu? Dva ze tří borců už jsou zdraví

Marodka Viktorie Plzeň už se pomalu vyprazdňuje. Jak to tedy vypadá s borci jako Ondřej Vaněk, Václav Pilař či Radim Řezník? Dva z nich by měli normálně stihnout start odvetných ligových bojů.

Stav plzeňského lazaretu? Dva ze tří borců už jsou zdraví
Trojice zajímavých klubových tradic

Krajní obránce Řezník, jenž západočeskému celku chybí téměř rok, už je v plném tréninku. "Naplno trénuji tři týdny. Nechci nic uspěchat. Cítím se ale dobře, koleno drží, jak má, a to je hlavní. Snažím se pracovat na maximum, ale mám toho ještě hodně před sebou. Každým tréninkem se cítím lépe," ozřejmil na stránkách fcviktoria.cz bývalý zadák ostravského Baníku.

Exjablonecký středopolař Ondřej Vaněk, jenž v roce 2015 absolvoval operaci třísel, je v přípravě ještě o kus dál. "Drží to, takže makám na sto procent. Jak jsem ale po operaci dlouho nic nedělal, tak mě bolí všechno ostatní. Ale to bude zase dobré. Čekal jsem, že ty první tři týdny budou bolet," pokračoval na klubovém webu svěřenec třenéra Karla Krejčího, jenž už zasáhl na tureckém soustředění i dvou dvou přípravných duelů, z nichž lídr Synot ligy odešel vždy těsně poražen.

Nejdál je tak návrat českého reprezentanta s minulostí v Hradci, Wolfsburgu či Freiburgu Václava Pilaře, jemuž ještě start jarní části uteče, protože má stále individuální režim. "Snad ho fanoušci na hřišti uvidí už během jara. Prožil si toho v poslední době opravdu dost. Když se z jednoho zranění dostal, potkalo ho další. Moc bych mu přál, aby byl co nejdřív zpátky," zakončil server idnes.cz citovaný Karel Krejčí.