Co hodlá Stará dáma provést s triem Cáceres, Evra a Barzagli?

Generální ředitel Juventusu Turín Beppe Marotta připustil, že v lednovém termínu už žádné výrazné změny v kádru Staré dámy neočekává a že se bude hýbat se soupiskou zase až v létě 2016.

Co hodlá Stará dáma provést s triem Cáceres, Evra a Barzagli?
Kam se poděli? TOP 5 zapomenutých anglických hvězd

Funkcionář Bianconeri, kteří útočí na své páté Scudetto v řadě, se vyjádřil k několika hráčům, jejichž jména zaměstnávají tisk již týdny či měsíce. Takže postupně...

"Pogba a Dybala jsou dv zajímaví mladí hráči. Jsou to aktiva pro náš klip a hlavně velkolepí fotbalisté, které chceme v Turíně samozřejmě udržet," pronesl přestavitel velkoklubu z Juventus Stadium.

I tak se však často píše o odchodech dalších borců. O kom konkrétně? "Na konci sezony vyprší smlouvy třem hráčům. Jde o Cácerese, Patrice Evru a Andreu Barzagliho. Máme s nimi skvělé vztahy a v průběhu několika příštích týdnů se budeme rozhodovat, co bude pro všechny strany nejlepší. Jsou to tři velcí profesionálové, jejichž situace se bude vyhodnocovat. Jedna věc je jistá: Cáceres v lednu neodejde," pokračoval nadřízený Pavla Nedvěda.

Pokud jde o zbrojení, letní termín bude pro giganta z Apeninského poloostrova vhodnější. "Máme velké mužstvo a budeme pokračovat s tímto výběrem hráčů. Nyní na trhu nemáme žádné konkrétní potřeby. Naše cíle totiž v polovině sezony nejsou k dispozici," prozradil Marotta.