Přestupová tajemství byla odkryta! Co všechno prasklo?

Detaily týkající se největších přestupů byly v drtivé většině případů veřejnosti dobře skryty. Díky serveru Football Leaks však nyní na světlo světa vyplula řada zajímavých informací. Zde je výběr toho nejšťavnatějšího, co už dál není tajemstvím.

Přestupová tajemství byla odkryta! Co všechno prasklo?
Kdo by mohl zamávat španělské La Lize?

Özil zpět do Realu?

Zajímavé informace vypluly i v případě transferu Mesuta Özila z Realu Madrid do Arsenalu. Kanonýři zaplatili španělskému celku 44 milionů eur, ale konečná částka se může vyšplhat až na 50 milionů. Zároveň pokud by Arsenal Özila prodávat do Španělska, musí nejprve kontaktovat Real Madrid. Pokud by pak Arsenal německého reprezentanta prodal za více jak 50 milionů eur, inkasoval by Real hned třetinu z přestupní částky.
[break]

Bale je nejdražší

Ještě pár týdnů zpátky žila široká veřejnost ve světě, ve kterém byl nejdražším hráčem planety Cristiano Ronaldo. To však byl mýtus. Historicky nejdražší hráč skutečně působí v Realu Madrid, nejedná se však o hvězdného Portugalce, ale o Garetha Balea. Za něho bílý balet Tottenhamu zaplatil více než 2,7 miliard korun, přičemž doposud obě strany tvrdily, že velšský reprezentant vyšel „pouze“ na 2,46 miliard.
[break]Češi v Bundeslize? Darida září, další paběrkují

Falcao Chelsea nestál ani halíř

Když se kolumbijský útočník Radamel Falcao po zpackaném angažmá v Manchesteru United přestěhoval na hostování do londýnské Chelsea, asi nikoho by nenapadlo, že to Blues nestálo ani halíř. Přitom Monaco za bývalou oporu Atlétika Madrid zaplatilo 1,6 miliardy korun...
[break]

Předčí Ronalda i Martial?

Že není Cristiano Ronaldo nejdražším hráčem jsme si už řekli. Nyní to ale vypadá, že by se za jistých okolností musel CR7 rozloučit i s druhou příčkou pomyslného žebříčku. Za dvacetiletého útočníka Anthony Martiala totiž Manchester United zaplatil 50 milionů eur, ale ve hře jsou i další bonusy, které se mohou dostat až na hranici 30 milionů eur. V takovém případě by Ronaldo už nebyl ani druhým nejdražším hráčem.