Kdo nahradí v Chelsea Hazarda? Zde je pět možných tváří!

Hvězda londýnské Chelsea Eden Hazard se dost možná bude brzy zabydlovat v nové kabině. Krom toho, že se trápí a má nejhorší formu za celou svoji kariéru, by ho rád koupil Real Madrid. Zástupci bílého baletu totiž věří, že by belgický reprezentant na San Bernabeu dokázal navázat na loňskou výtečnou sezonu. Kdo by mohl kádr Blues posílit v případě, že Hazard skutečně odejde?

Kdo nahradí v Chelsea Hazarda? Zde je pět možných tváří!

Vitolo

Pravé křídlo Sevilly není žádným velkým hračičkou. Před kličkou zvolí raději přesnou přihrávku, což mu ale opravdu jde. S Hazardem toho nemá příliš společného, kvalitativně ale nijak zásadně nezaostává. Šestadvacetiletý hráč vyniká především stabilitou a výbornou kontrolou míče.
[break]

Dries Mertens

Osmadvacetiletý krajní záložník italské Neapole nemá nálepku někoho, kdo by mohl být za Hazarda dlouhodobou náhradou. Minimálně pět let na nejvyšší úrovni však má ještě před sebou. S Hazardem má Mertens hodně společného, kromě národnosti jsou to i technické dovednosti, navíc umí perfektně zahrávat standardní situace.
[break]Hlavní důvody, kvůli kterým nebude boj Leicesteru o účast mezi Big four lehký

Henrik Mchytarjan

Jedna z opor bundesligové Borussie Dortmund má v letošní sezoně vynikající bilanci. Nový kouč BVB arménského reprezentanta využívá výrazně více než Jürgen Klopp a sedmadvacetiletý hráč se za důvěru odvděčuje. V jedenadvaceti zápasech dal už jedenáct branek a vyniká i v přesnosti přihrávek.
[break]

Nicolas Gaitan

Jednou z ideálních náhrad za Hazarda je i Nicolas Gaitan. Křídelník portugalské Benfiky dlouhodobě prokazuje své kvality a je jen otázkou času, než zamíří do věhlasnějšího klub. Argentinský reprezentant dává spoustu branek a často je přirovnáván k legendě Chelsea Franku Lampardovi.
[break]Trojice zajímavých klubových tradic

Marco Reus

Německý reprezentant je každým rokem terčem přestupových spekulací a ani letos tomu není jinak. Dortmundu se zatím vždy podařilo šikovného záložníka udržet. V právě probíhající sezoně se blýskl deseti góly v sedmnácti utkáních, což je na záložníka hodně solidní bilance.