Hloušek opouští Stuttgart, kterým směrem má namířeno?

Česká kolonie v Bundeslize se podle polských médií o jednoho hráče zmenší. Ze Stuttgartu má údajně do Legie Varšava namířeno obránce Adam Hloušek. Z boje o udržení v elitní německé soutěži se tak bývalému borci Slavie rýsuje řežba o mistrovský titul na polských trávnících. O první místo v tuto chvíli Legia bojuje s Piastem Gliwice, na jehož lavičce sedí Radoslav Látal.

Hloušek opouští Stuttgart, kterým směrem má namířeno?
Podle isport.cz Hlouškův transfer potvrdilo hned několik polských webů, které přestup levonohého hráče považují za hotovou věc. Vše by se mělo uzavřít ještě koncem tohoto týdne, ačkoli sám Hloušek před 14 dny tvrdil, že ze Stuttgartu odcházet nechce. Nyní ovšem obrátil a již potvrdil, že ho Legie zajímá.

"Chci zůstat, i když tolik nehraju. Cítím se v klubu, týmu i městě velmi dobře. Přestože to zní nelogicky, tak Stuttgart miluju a jsem tu šťastný," nechal se tehdy slyšet borec, jenž si vyzkoušel i reprezentační dres.

V souvislosti s Hlouškem padlo jméno i pražské Slavie, kde v minulosti působil, a která v zimním přestupním termínu díky mocnému čínskému kapitálu bohatě posilovala. Nakonec z toho ale nic nebylo. "O Slavii jsem slyšel, ale její zájem nebyl konkrétní. Stejně by na tom nezáleželo, protože nechci ze Stuttgartu odejít," pokračoval.

Letošní sezonu začal Hloušek netradičně ve středu obrany, ačkoli vždy nastupoval na levém kraji defenzivy případně zálohy. Široká marodka Stuttgartu však trenérský tým donutila k tomuto řešení a Hloušek odehrál úvod podzimu na stoperu. Týmu se však nedařilo a odnesl to právě český legionář.

Kdo by mohl zamávat španělské La Lize?