Plzeň dál sází na fanatika Krejčího. První cíl je mistrovský titul

Ještě v úvodu tohoto týdne měl Karel Krejčí smlouvu s Viktorií Plzeň jen do konce sezony 2015/2016. Teď už to však neplatí a nástupce Miroslava Koubka prodloužil kontrakt ještě před týmovým odletem na Maltu.

Plzeň dál sází na fanatika Krejčího. První cíl je mistrovský titul
Staré i nové hvězdy Dortmundu, které nestály ani 10 milionů

Nová dohoda říká, že by se měl ve Štruncových sadech zdržet do roku 2018, s tím že součástí dokumentů je i opce na další prodloužení.

"S prací Karla Krejčího panuje po uplynutí podzimu spokojenost. Základní úkoly, kterými byly postup do základní skupiny Evropské ligy a smazání ztráty na čelo ligové tabulky, se podařilo splnit. Tým se navíc pod vedením realizačního týmu Karla Krejčího vrátil k atraktivnímu hernímu stylu, který Viktorii zdobil v předchozích sezonách. Je pravdou, že vystoupení v samotné základní skupině Evropské ligy bylo zklamáním, nicméně jsme přesvědčeni, že pod vedením Karla Krejčího se tým může dále výrazně zlepšovat a navázat na pohárové úspěchy předcházejících let. Karel Krejčí je v dobrém slova smyslu fotbalovým fanatikem, který fotbalem žije čtyřiadvacet hodin denně. Má obrovský přehled, zkušenosti s mládežnickým fotbalem a i díky tomu se mu během podzimu podařilo do sestavy úspěšně zapracovat talentované hráče, na kterých budeme moct stavět v budoucnosti. Součástí smlouvy nejsou žádné výsledkové mety, kterých by trenér musel dosáhnout. Nicméně jsme zajedno v tom, že Viktoria má jen ty nejvyšší cíle. Těmi jsou zisk mistrovského titulu a důstojná prezentace Plzně i českého fotbalu v rámci evropských pohárových soutěží," pronesl na stránkách fcviktoria.cz generální manažer západočeského celku Adolf Šádek.

Sám asistent Pavla Vrby v národním mužstvu o prodloužení příliš dlouho nepřemýšlel. "Jsem velmi rád, že vedení tímto krokem ocenilo naši práci v posledních měsících. Máme za sebou hektický podzim, který s odstupem musím hodnotit především pozitivně. Ne všechno se povedlo dle představ, máme spoustu prostoru ke zlepšení, ale chuť do práce mně ani mým kolegům nechybí. Bez výborné spolupráce s kolegy na všech klubových úrovních se dnes fotbal na profesionální úrovni nedá dělat. V trenérské kabině jsem potkal odborníky zažrané do fotbalu, skvělou práci odvádí také tým lékařů a fyzioterapeutů. A jsem rád, že kabina má nadále velkou chuť do fotbalu. Kluci i v neoblíbené zimní přípravě pracují na sto procent, z kádru cítím velké odhodlání zajistit Plzni další vítězství a fotbalové úspěchy. Plzeň nadále žije fotbalem, podařilo se pobláznit celý region. Fanoušci Viktorie jsou naším hnacím motorem, hlavně díky nim se z Doosan Areny body nevozí. Na podzim jsme si užili hodně fotbalové radosti, naši fanoušci při nás stáli také ve chvílích porážek. Ze své pozice udělám maximum, aby na nás v dalších týdnech a měsících mohli být právem pyšní," zakončil na klubovém webu fcviktoria.cz nadřízený Kozáčika, Kopice, Hořavy a spol.

[img id="48356"]