Nejlepší soustředění, co jsem kdy absolvoval, zářil Vavruška

Teplický soubor oživilo během zimní pauzy šest noviců - útočník Vaněček, středopolaři Kukec a Nivaldo, zadáci Jeřábek a Dimitrovski a také brankář Chudý, jenž na Stínadla dorazil z pražské Dukly.

Nejlepší soustředění, co jsem kdy absolvoval, zářil Vavruška
Ščasný: Rumuni křičeli, padali a v 80. minutě chtěli konec

Severočeši za sebou mají soustředění v chorvatském Medulinu, které se podle hlavního stratéga Davida Vavrušky vydařilo. "Pobyt v Chorvatsku hodnotím veskrze pozitivně. Líbilo se mi na tom moc věcí. Považuju to za nejlepší soustředění, co jsem kdy absolvoval, mám z něj velkou radost," liboval si šéf žlutomodré lavičky, jehož slova publikovaly stránky idnes.cz.

Na jihu Evropy se Teplice utkaly s Lokomotivou Záhřeb, Hornem, Altachem a Zaprešičem. "Každý zápas byl těžký a my si vyzkoušeli hodně součinností. Hlavně všechny stoperské dvojice pohromadě. Pak spolupráci beků a krajních záložníků, abychom zjistili, kterým hráčům se na lajně bude za sebou líp hrát, kteří si rozumějí víc a kteří míň. Ukázali jsme si základní věci a teď bude důležité, abychom je přenesli i do prvoligových zápasů," pokračoval kormidelník na sebu idnes.cz.

Umístění i výsledky na turnaji byly tím posledním, co by bývalého kouče Příbrami či Liberce zajímaly. "Hodnotit páté místo je scestné. Kdybychom některá utkání chtěli vyhrát, chovali bychom se jinak. V dobře rozehraném utkání, kdy to fungovalo, bychom jinak nevystřídali devět hráčů. Kádr jsme točili a sestavu kombinovali," zakončil na stránkách idnese.cz nadřízený Hory, Ljevakoviče, Grigara a spol., jehož svěřenci čekají ještě do startu jara tři přípravné duely s Ústím, Lipskem a Varnsdorfem.

Plzeň dál sází na fanatika Krejčího. První cíl je mistrovský titul